Koučování

Pomohu Vám odhalit co Vás brzdí v životě či Vaší kariéře, zkusím s Vámi nalézt "worklife balance" a pomůžu Vám vypořádat se svým strachem a obavami.

Pro koho je tento kurz určen?

všechny, kteří mají chuť se sebou něco dělat

Cena za kurz

1 100 Kč

Koučování, aneb hledáme rovnováhu...


Koučování, aneb hledáme rovnováhu...

Novinky

Koučování v Jurtě: Když ve svém životě chcete změnu, musíte změnit své myšlení. K podpoře změny jsem vybrala krásnou inspirativní Jurtu, kde vás provedu procesem změny. Pomohu vám nalézt překážky, které vám brání ve změně a pomohu vám nalézt sílu k uskutečnění změny. Tak jak proniká světlo do jurty nechte do svého života pronikat pohodu a radost. Koučování v jurtě, je pro všechny, kteří mají rádi něžný, vzdušný a přírodní prostor.

Cena: 1400kč/ 90 minut

          

 

Procházka s Koučem:

Z vědeckého výzkumu vyplývá, že člověku stačí 20 minut v přírodě a napadají ho nová řešení. Změna prostředí a okyslyčení mozku vám pomůže nalézt odpovědi na otázky, které hledáte.  Ráda vás provedu nedotčenou přírodou beskydských vrchů, na kterých můžete nechat své starosti a odnést si energii a inspiraci. Z procházky dostanete výstup hlavních bodů v audio nahrávce.

Cena: 2500kč/ 180 minut

 

Koučování on-line: Zvykli jste si na on-line prostředí, jste z daleka nebo nemáte tolik času a přesto chcete změnu? Toužíte po větší pohodě, klidu, nalezení odpovědi na vaše otázky? I on-line vás mohu provést vašim tématem a pomoci vám nalézt to co hledáte.

Cena: 1100Kč/ 90 minut

 

Koučovací témata mohou být jakékoliv, pracovní (kariéra, nové zaměstnání, posun na vyšší pozici, vztahy na pracovišti, sebeprezentace atd...), soukromé (překonání strachů, nalezení sebedůvěry, spokojenosti, štěstí atd....)

  • více v blogu čas pro sebe není přepych ale nutnost

Pro koho je tento kurz určen?

všechny, kteří mají chuť se sebou něco dělat

Rezervujte si kurz

Koučování, aneb hledáme rovnováhu...

Kliknutím na “Odeslat rezervaci” souhlasíte se
zpracovaním osobních údajů

Blog

Inspirativní články na různá témata.

jak si udělat pořádek ve firmě

Jak si udělat pořádek ve firmě

Možná, že už i u vás ve firmě dospěl čas do bodu, kdy nemůžete dělat vše. Vaše firma roste a vy musíte s ní.

po mateřské znovu na startu

Po mateřské znovu na startu

Blíží se vám konec mateřské a přepadá vás úzkost co dál budete dělat. Máte pocit, že už o vás nikdo nestojí a nic neumíte? Do původní práce se nechcete nebo nemůžete vracet? 

První inspirativní setkání

Mi ženy se dokážeme vzájemně podržet, podpořit, vyslechnout ale i inspirovat se, předat si energii.

Jak se vypořádat se změnou, na kterou nemám vliv

Jak se vypořádat se změnou, na kterou nemám vliv

Já už to nechci. Chci aby to bylo jinak. Už snad 1000krát jsem zažila situaci, kdy jsem chtěla aby to bylo jinak ale neměla jsem na to vliv.