Zpracování osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas Slama Garden s.r.o., zastoupené Hanou Slámovou, se sídlem Lumírova 26, Ostrava 70030, IČ: 05080398, DIČ: CZ05080398, fyzické osobě podnikající dle živnostenského zákona nezapsané v obchodním rejstříku (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:

2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu za účelem zasílání obchodních sdělení. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na kontaktní údaje Správce, případně využitím tlačítka pro odhlášení odběru obchodních sdělení, které je v patičce každého zaslaného e-mailu.

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

Blog

Inspirativní články na různá témata.

manažerský rozvoj

Co s člověkem, který nechce

Máte zaměstnance/nebo podřízeného, který vás stojí spoustu sil? Přečtěte si, jestli právě on není, ten který nechce.

jak si udělat pořádek ve firmě

Jak si udělat pořádek ve firmě

Možná, že už i u vás ve firmě dospěl čas do bodu, kdy nemůžete dělat vše. Vaše firma roste a vy musíte s ní.

po mateřské znovu na startu

Po mateřské znovu na startu

Blíží se vám konec mateřské a přepadá vás úzkost co dál budete dělat. Máte pocit, že už o vás nikdo nestojí a nic neumíte? Do původní práce se nechcete nebo nemůžete vracet? 

První inspirativní setkání

Mi ženy se dokážeme vzájemně podržet, podpořit, vyslechnout ale i inspirovat se, předat si energii.

Zobrazit další články z blogu