První inspirativní setkání

První inspirativní setkání

 

Mi ženy se dokážeme vzájemně podržet, podpořit, vyslechnout ale i inspirovat se, předat si energii.

 

Již v dětství jsem se ráda spojovala lidi a propojovala je. Moje vysněné povolání byla prezidentka. Když jsem pracovala v bance tak se o mě říkalo, jestli někoho potřebuješ sehnat nebo zjistit zeptej se Hanky, ta zná všechny.

 

Chtěla jsem toto přenést i do své stávající práce a moc jsem se těšila na networkingové akce, kde budu poznávat nové lidi a zároveň je propojovat, až 11.11.2020 nastal den D. Měla to být Kreativní networkingová snídaně on-line. Moc jsem se na to těšila, chtěla jsem to jinak než je standardní networking. Nakonec se nás sešlo 13 báječných žen a já poznala nový rozměr, sílu žen, které jsou naladěny na stejnou notu. Vytvořili jsme báječný ženský kruh. Zároveň načerpali i sílu a energii začít některé odkládané věci a nebo načerpat energii od jiných žen a mít krásnější den. 

 

Kreativně pomocí 2 předmětů jsme se seznámili. 1 předmět definoval ženu jako osobnost  a druhý práci. Bylo to velice příjemné a poučné. Pak jsme se věnovali osobnímu růstu ženy, tématu vděčnosti a zvládání aktuální covid situace. Protože se blíží konec roku věnovali jsme se trochu i bilancování a to zamyšlení se nad otázkou: “3 věci co nám přinesl rok 2020.”

 

Z našeho setkání si účastnice odnesly:


 

V inspirativních setkáních budeme i nadále pokračovat. Každé setkání bude mít své téma. Na začátku se vždy vzájemně seznámíme, i pokud bychom se potkávali ve stejném složení vždy si odneseme novou informaci o sobě. Pak se budeme věnovat zvolenému tématu a na konci bude prostor pro dotazy a sdílení.

 

Cílem je podporovat, inspirovat se předávat si energii. 

 

Blog

Inspirativní články na různá témata.

manažerský rozvoj

Co s člověkem, který nechce

Máte zaměstnance/nebo podřízeného, který vás stojí spoustu sil? Přečtěte si, jestli právě on není, ten který nechce.

jak si udělat pořádek ve firmě

Jak si udělat pořádek ve firmě

Možná, že už i u vás ve firmě dospěl čas do bodu, kdy nemůžete dělat vše. Vaše firma roste a vy musíte s ní.

po mateřské znovu na startu

Po mateřské znovu na startu

Blíží se vám konec mateřské a přepadá vás úzkost co dál budete dělat. Máte pocit, že už o vás nikdo nestojí a nic neumíte? Do původní práce se nechcete nebo nemůžete vracet? 

První inspirativní setkání

Mi ženy se dokážeme vzájemně podržet, podpořit, vyslechnout ale i inspirovat se, předat si energii.

Zobrazit další články z blogu